ТОР 5 питань по Ринопластиці

ТОР 5 питань по Ринопластиці

Дата :

Категорія :

17.09.21

Новини

На консультації з приводу Ринопластики я приділяю достатньо багато часу відповідям на хвилюючі питання пацієнта. В середньому консультація пацієнта триває 40-60 хв.

У зв'язку з цим хотілося б виділити ТОП-5 найбільш поширених запитань.

1. Яка анестезія застосовується під час ринопластики?

Теоретично може застосовуватись місцева анестезія, якщо потрібна незначна корекція, або пацієнт має протипокази до загального наркозу. Але на практиці частіше застосовується загальний наркоз, так як операції практично завжди триває більше 1 години.

2. Коли можна виходити на роботу?

Відновлення після операції ринопластики у кожного пацієнта проходить по-різному. Пластичний хірург індивідуально визначає коли пацієнт може приступити до роботи. Сучасні технології дозволяють провести втручання так, що за 2 тижні відновлюється презентабельність і пацієнт може приступати до легкої офісної роботи, не маючи дискомфорту.

3. Коли можна займатися спортом?

До легких тренувань пацієнт може повертатись вже через місяць. До більш важких - не раніше, ніж через 3 місяці після оперативного втручання.

4. Чи потрібно робити які-небудь ін'єкції в ніс після операції?

В класичній операції, з необтяженим післяопераційним періодом ніякі ін’єкції не застосовуються. А тим більше самостійно категорично заборонено це робити ❌.

5. Ринопластика - це боляче?

Операція завжди виконується під анестезією, тому больових відчуттів пацієнт не відчуває. У відновлювальному періоді можливий невеликий дискомфорт, але він, як правило, є всього близько 3 днів після втручання.


А які питання цікавлять вас? З радістю відповім на них 😉

Наше розташування

м. Львів

+38 093 4670034

dr.panchenko@gmail.com

Пн-Пт 09:00-20:00

Дізнатись більше
icon