Септопластика у Львові | ЛОР-хірург Віталій Панченко

Септопластика у Львові

пластика носової перегородки

Викривлена носова перегородка- це комплекс симптомів порушення нормального носового дихання, хронічні синусити, погіршення слуху, рецидиви носових кровотеч, храп. Вирівнювання носової перегородки за допомогою хірургічного лікування виконує хірург-отоларинголог. Септопластика може проводитись в комплексі з зміною форми зовнішнього носа- риносептопластика.

Для консультації стосовно операції та щоб дізнатися ціну зв’яжіться з нами!

Замовити дзвінок

У чому полягає пластика носової перегородки?

В чому полягає септопластика?

Метою цієї операції є відновлення носового дихання. Хірургічним методом фіксується носова переділка в анатомічно та фізіологічно правильному положенні (серединне) відносно внутрішніх структур носа.

 • Тривалість операції: 40-60 хвилин
 • Пластика носової перегородки виконується під загальним наркозом, або, за бажанням пацієнта, під місцевою анестезією.
 • Реабілітаційний період: 7-10 днів
У чому полягає Септопластика? | Dr. Panchenko
Медичні показання щодо пластики носа | Пластичний хірург Панченко Віталій Анатолійович

Коли необхідно звернутись до лікаря?

 • Постійна закладеність носа;
 • Нескінченний нежить (хронічний риніт);
 • Часті синусити;
 • Рецидивуючі носові кровотечі;
 • Біль в горлі (хронічний фарингіт);
 • Погіршення слуху, біль у вушній ділянці (хронічний отит);
 • Хропіння.

Як проходить операція носової перегородки?

Як проходить операція на перегородці носа? | Dr. Panchenko

Ендоскопічна септопластика

- це малоінвазивна хірургічна операція, яка проводиться відеоендоскопічною апаратурою за допомогою якої, лікар з абсолютною точністю під контролем зору змінює внутрішні структури носа.

НІХТО НЕ ЗДОГАДАЄТЬСЯ, ЩО ВИ ЗРОБИЛИ СЕПТОПЛАСТИКУ!

 • Розріз робиться зсередини, на слизовій оболонці. Зовні абсолютно непомітний.
 • Операція носової перегородки має швидкий і комфортний реабілітаційний період: лікар робить дуже маленькі надрізи тільки в тих місцях, де потрібно вирівняти перегородку. Тканини травмуються мінімально
 • Видаляється виключно викривлена частина, слизова затягується швидко. розрізи зшиваються саморозсмоктуючими нитками, які не залишають слідів.
 • Переділка носа фіксується силіконовими сплінтами, які дозволяють дихати носом вже після операції.

Післяопераційний період Септопластики:

Реабілітаційний період септопластики: 7-10 днів

Перша доба після операції:

У післяопераційний період септопластики може відчуватися помірний дискомфорт через часткове блокування дихальних шляхів (тампони в носі), з’явиться незначний набряк. Тампони витягаються на першу добу після операції і можливе носове дихання через силіконові сплінти.

Перебування в стаціонарі 1 доба:

Проведення місцевого та загального лікування спрямованого на зменшення набряку. Якщо пацієнт відчуває больові відчуття призначається аналгетична терапія.

Виписка з стаціонару на наступний день після операції.

Зняття силіконових сплінтів 5-6 доба. Реабілітаційний період септопластики – короткий, тому ви можете приступити до легкої роботи, в залежності від самопочуття, вже через 7 діб.

Протягом місяця заборонено відвідувати сауни, бані. Протипоказано активні види спорту, плавання.

післяопераційний період та реабілітація після септопластики | Dr. Panchenko

Септопластика
Відгуки

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ 5 із 5
Це єдиний лікар який проводить детально якісно консультацію, детально вивчає обстеження. Я робила септопластику, лікар перед операцією показав на комп’ютерній томографії проблему, це був шип, який навіть показав після операції. Все чітко, швидко, якісно і зрозуміло! Лікар пропонує приватну клініку, або Військовий госпіталь. Операцію проводили в приватній умови, відношення – супер. Рекомендую.
Соломія

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ 5 із 5
Я спортсмен і для мене важливе носове дихання. Про Віталія Анатолійовича дізнався від друзів з спортзалу, де він також тренувався. Дуже боявся і переживав за результат, але лікар на самій консультації розвіює всі сумніви! Робив септопластику у лікаря Панченко всього 1 доба в лікарні! Після операції майже не відчув дискомфортів, ніс швидко відновився і моє життя та заняття спортом стали якісними.
Назар

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ 5 із 5
Швидко, якісно, безболісно! Робив Септопластику у лікаря Панченко Віталія Анатолійовича задоволений результатом ніс чудово дихає, зникли супутні проблеми! забув, що таке нежить і хворіти кожен рік. Рекомендую.
Макс

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ 5 із 5
Довго шукав лікаря, з дійсно справжніми відгуками, був на консультації у багатьох і зупинився на лікарю Панченко. Задоволений результатом Септопластики, тепер рекомендую всім близьким. Ціна вища, операцію проводили в приватній клініці, але результат перевірений це вартує того.
Юра

Септопластика

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ 5 із 5
Недавно зробила септопластику у Панченко Віталія Анатолійовича ! Дуже довго обирала лікаря і скажу ,що ні не секунду не пожаліла про свій вибір ! Цей хірург від Бога ! Операція і реабілітація пройшла дуже легко ,повністью позбавилась залежності від капель ,відчуваю запахи набагато краще !одним словом радію кожен день ,що наважилась на септопластику ,а саме ,що обрала цього професійного хірурга .
kseniia kotova

Септопластика

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ 5 із 5
Нарешті можу згадувати свій пережитий досвід влітку, як один із найважливіших 😌 ! Хочеться висловити безмежну вдячність Віталій Панченко за якісно проведену операцію 🧑‍⚕️ ! Дуже довгий час у мене були проблеми з носовим диханням. Нежить був незамінною частиною мого життя. Можна згадати лише кілька днів у кожному місяці, коли я могла дихати вільно. Незначна застуда обов'язково спричиняла запалення вуха або ж проблеми з горлом. На консультації з лікарем дізналася, що окрім викривленої перегородки у мене був ще й 'шип' (кістка, яка перешкоджала диханню)👃. Вразило те, що Віталій Анатолійович побачив це без томографії. Остання підтвердила наявність цієї проблеми. І про Львівський військовий госпіталь 🏥. Лікар і персонал вразили своєю турботою і ввічливістю. Усі етапи були попередньо узгоджені. Весь період реабілітації ми з лікарем були на зв'язку. Він підтримував мене й заспокоював протягом усього до й після операційного періоду ☺️! Крім операцій з відновлення нормального носового дихання - септопластика (як у мене), Віталій Панченко виконує й естетичні - ринопластику. Впевнено рекомендую !
Маряна Вольська

Для консультації стосовно операції та щоб дізнатися ціну зв’яжіться з нами!

Замовити дзвінок

Часті запитання

 • Чи зміниться форма носа після Септопластики?

  Після правильно виконаної операції Септопластика форма носа не змінюється, навіть з часом. Сучасний підхід і використання ендоскопа дозволяє виконати зберігаючу операцію мінімально травмуючи тканини.

 • В мене буде набряк та гематоми під очима після септопластики?

  Після операції в першу добу може з'явитись незначний набряк в ділянці кінчика носа, який регресує після витягання тампона на наступний день. Після виписки з нашої клініки ніяких гематом та набряку Ви не будете мати. Ніхто навіть не здогадається, що Ви зробили операцію.

 • Чи буде дихати мій ніс одразу після операції Септопластика?

  Сучасний підхід та матеріали дозволяють зробити післяопераційний період комфортнішим. Після операції пацієнт може дихати носом, але дихання буде неповноцінне, так як наявний матеріал та післяопераційний набряк буде перешкоджати цьому. З кожним днем пацієнт буде відчувати покращення носового дихання. Через 3-4 тижні можливо повністю оцінювати результат операції.

Наше розташування

м. Львів

+38 093 4670034

dr.panchenko@gmail.com

Пн-Пт 09:00-20:00

Дізнатись більше

Ендоскопічна септопластика

Це новітня техніка, де ендоскоп використовується для візуалізації порожнини носа під час випрямлення носової перегородки. Перегородка більшості людей є відхиленою в ту чи іншу сторону, що не є приводом для занепокоєння. Однак у деяких людей відхилення є досить значним, що призводить до закупорки носа і їм скоріш за все необхідна ендоскопічна септопластика.

icon