Риносептопластика носа у Львові – Відгуки та Ціни | Пластичний хірург Віталій Панченко

Риносептопластика у Львові

Це пластична операція спрямована на відновлення функції дихання (вирівнюванні носової переділки) та усунення дефектів зовнішньої частини носа, як вроджених так і набутих з досягненням гармонійної, естетичної форми носа.

Для консультації стосовно операції та щоб дізнатися ціну зв’яжіться з нами!

Замовити дзвінок

РЕКОНСТРУКЦІЯ ЗОВНІШНЬОГО ТА ВНУТРІШНЬОГО НОСА

В чому полягає дана операція?

Риносептопластика комплексна операція, яка включає в себе септопластику (операція на переділці носа ) та ринопластику (операція спрямована на зміну форми зовнішнього носа). Виконується з метою усунення викривлення носової переділки та корекції зовнішньої форми носа та в основному має медичні покази.

Час операції: 90-180 хвилин Операція виконується під загальним наркозом.

Реконструкція зовнішнього та внутрішнього носа у Львові | Віталій Панченко

МЕДИЧНІ ПОКАЗАННЯ ДО ОПЕРАЦІЇ:

 • Післятравматична деформація носа та носової перегородки, що перешкоджає носовому диханню;
 • Вроджені вади носа та носової перегородки;
 • Неестетична форма носа, викривлена носова перегородка, гіпертрофія носових раковин, що перешкоджає носовому диханню
 • Затруднене носове дихання, за рахунок викривленої носової перегородки, хронічний набряк слизової оболонки носових ходів;
 • Хронічні синусити;
 • Часті захворювання верхніх дихальних шляхів.
 • Рецидивуючі носові кровотечі;
 • Храп;

Риносептопластика вирішує проблеми не тільки естетичні, але й покращує самопочуття та якість життя.

Операція виконується під безпечною загальною анестезією, яку Вам підбирає індивідуально висококваліфікований анестезіолог на передопераційній консультації.

Приорітети операції пластики носа:

 • Комп'ютерне 2D моделювання форми носа, індивідуальне визначення максимально природнього та естетично гармонійного нового носа.
 • Підвищена увага до безпеки та комфорту Пацієнта
 • скорочення періоду реабілітації завдяки малотравматичним методикам операції

Як проходить операція риносептопластика?

ПЕРШИЙ ЕТАП

Першим етапом є операція на перегородці та внутрішніх структурах порожнини носа з застосуванням відеоендоскопічної апаратури, розріз виконується на слизовій оболонці перегородки носа, який є абсолютно невидимим після операції. Виділяється хрящова та кісткова частини перегородки носа після цього висікається деформована частина, таким чином досягається вирівнювання перегородки, вона займає серединне положення.

ДРУГИЙ ЕТАП

Проходить операція риносептопластика на другому етапі на зовнішньому носі (закрита ринопластика), хірургічні розрізи виконуються в порожнині носа (по краю ніздрі), що робить результат операції максимально естетичним. В кінці операції накладаються шви з саморозсмоктуючого матеріалу, які не потребують подальшого видалення. В носовий хід ставляться силіконові сплінти та тампони, на ніс накладається термосплінт.

Як проходить операція риносептопластики? | Dr. Panchenko

Післяопераційний період:

ПЕРША ДОБА ПІСЛЯ РИНОСЕПТОПЛАСТИКИ:

У післяопераційний період пацієнт відчуває помірний дискомфорт через часткове блокування дихальних шляхів (тампони в носі), з’явиться набряк. Тампони витягаються на наступний день після операції.

 • Частина набряку (до 85%) зникає протягом двох – трьох тижнів після операції, але деяка набряклість може зберігатися протягом декількох тижнів і навіть місяців до повного зникнення.

ПЕРЕБУВННЯ В СТАЦІОНАРІ 2 ДОБИ

 • Коли пацієнт приступає до роботи визначається індивідуально в залежності від самопочуття. Зазвичай легка офісна робота можлива через 15-20 діб.

Перша - друга доба стаціонару:

проведення місцевого та загального лікування спрямованого на зменшення набряку, ліквідацію лімфостазу. Якщо пацієнт відчуває больові відчуття призначається аналгетична терапія.

 • Реабілітація риносептопластики передбачає, що протягом 8 днів після операції Пацієнт носить термосплінт. В цей час рекомендовано спати на спині з підвищенням голови (на великій подушці).

ПРОТЯГОМ ДВОХ МІСЯЦІВ РЕАБІЛІТАЦІЯ РИНОСЕПТОПЛАСТИКИ ПЕРЕДБАЧАЄ, ЩО ЗАБОРОНЕНО ВІДВІДУВАТИ СОЛЯРІЇ, САУНИ, БАНІ. ПРОТИПОКАЗАНО ЗАНЯТТЯ АКТИВНИМИ ВИДАМИ СПОРТУ, ПЛАВАННЯ.

ПРОТЯГОМ ЧОТИРЬОХ МІСЯЦІВ ЗАБОРОНЕНО НОСИТИ ОКУЛЯРИ РЕКОМЕНДОВАНО ОСОБЛИВИЙ ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ, ФІЗПРОЦЕДУРИ

Фотографії
Риносептопластика До / Після

Риносептопластика
Відгуки

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ 4 із 5
Я попав до Віталія Анатолійовича після травми носа. Враховуючи досвід військових лікарів звернувся в Військовий госпіталь. Травма була досить серйозна мій ніс був під оком… Мені була надана медична допомога та виконана операція. В госпіталі перебував всього 2 дні, після виписки швидко реабілітувався, зараз дуже подобається мій новий ніс. Щиро дякую Віталію Анатолійовичу за професіоналізм, колективу відділення за привітність та підтримку. Єдиний невеликий недолік умови перебування бажають кращого.
Mykola Rozumovskyi

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ 5 із 5
В ДТП травмувався сильно ніс, потрібна була операція естетична так функціональна. До Панченка Віталія попав по рекомендаціям, хоча на перший погляд здивував вік лікаря. Я задоволений, що попав саме до нього і все так склалось. Претензій не маю ніс дихає, навіть став красивим 😊. Ціна виявилась приємна. Рекомендую всім Панченка.
Михайло Климчак

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ 4 із 5
Після операції та реабілітації, хочу написати про результати. У мене була проблема з симетричністю носа, він косив в праву сторону та мав горбинку. Зараз, я вважаю, що результат мене повністю влаштовує і мій ніс в повному порядку. За це хочу подякувати чудовому хірургу, який проводив мені операцію – Панченко Віталію Анатолійовичу, він справжній майстер! Також вдячна всім, хто допомагав, лікарям, персоналу. Єдиний мінус 3х місна палата.
Юлія Сич

Риносептопластика

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ 5 із 5
Теж поділюся своїм досвідом. Робила риносептопластику у Віталія Анатолійовича і жодного разу не пошкодувала! Попередньо була на консультаціях у 3-х лікарів, але Віталій Анатолійович склав найкраще враження, професіоналізм, грамотність і клієнторієнтованість- це про нього. І окреме велике дякую лікарю за терплячість до мене! Реабілітація в мене пройшла також легко, без болю та жодних нюансів про які можна наслухатися, дихала носом одразу і «вийшла в люди» на третій день після операції, бо почувалася супер! Я дуже задоволена результатом! Тепер в мене гарний, акуратний, дихаючий носик і я щаслива!
Соломія Скіра

Риносептопластика

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ 5 із 5
У 2020 році робила риносептопластику у Віталія Анатолійовича Панченка, дуже довго відтягувала, через те що боялась, але довірившись лікарю зробила, чим зараз дуже задоволена:) Лікар дуже приємний, розумний, завжди відповідав на мої питання в телефонному режимі після операції часто навідувався і цікавився моїм станом
Вікторія Ковташ

⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ 5 із 5
Робила риносептопластику, у Панчишина Віталія Анатолійовича. Мала травму носа з дитинства, ситуація була складна, так як через перелом ніс не правильно розвивався, як зовнішньо так і внутрішньо. Це заважало мені дихати та впливало на стан здоров'я. Після операції пройшло 4 місяці, результатом задоволена. Як лікар - дуже уважний і відповідальний, відзивчивий, до роботи ставиться серйозно, ставлення до пацієнта на вищому рівні, професіонал своєї справи. Операція і реабілітація пройшла легко, та безболісно. Кому необхідна подібна операція - однозначно рекомендую!
Олена Годик

Для консультації стосовно операції та щоб дізнатися ціну зв’яжіться з нами!

Замовити дзвінок

Часті запитання

Наше розташування

м. Львів

+38 093 4670034

dr.panchenko@gmail.com

Пн-Пт 09:00-20:00

Дізнатись більше
icon