Яка різниця між КТ та МРТ❓

Яка різниця між КТ та МРТ❓

Дата :

Категорія :

21.10.21

Новини


🔝 Поява таких методів обстеження, як КТ (комп’ютерна томографія) та МРТ (магнітно-резонансна томографія) зробили прорив вперед в діагностиці .

🏥 Якщо раніше все, що невидимо оку лікаря можна було розгледіти тільки на плоских рентгенівських знімках, які не завжди є достатньо інформативними, то зараз КТ і МРТ дозволяють отримати максимально точну інформацію про локалізацію патологічного процесу, його вплив на навколишні тканини та оцінити ступень важкості .

👨‍⚕️ КТ і МРТ не завжди взаємозамінні, так як призначені для діагностики різних структур.

☑ В МРТ використовуються електромагнітні промені, і це дозволяє отримати не тільки зрізи, але і більш детально оцінити структуру м'яких тканин досліджуваної області.

☑ Метод КТ полягає в проходженні рентгенівських променів крізь тканини, в результаті чого виникає тривимірне зображення зрізів тканин. КТ дозволяє не тільки виявити патологічний процес, а й оцінити стан кісткових структур, анатомію. Наприклад, порушення в фізіології структур, деформацію стінок носових ходів і навколоносових пазух.

☝ КТ є складовою обстеження пацієнта перед проведенням хірургічних втручань септопластики та ринопластики.

☑ МРТ використовується тоді, коли необхідно точно оцінити стан м'яких тканин. Наприклад, оцінити форму, глибину і поширеність будь-яких новоутворень в рото і носоглотці, пазухах, лімфатичних вузлах і т.д.

💯 Обидва методи широко використовуються в ЛОР-діагностиці і дозволяють проводити якісну діагностику, а значить і лікувати пацієнтів є максимально точним і результативним.


📌 Якщо у Вас виникли ❓ питання 👉 📲 +38 (093) 46 700 34 (Viber /Telegram/ WhatsApp)

Чекаю Вас на консультацію.


📡 #септопластикальвів #риносептопластика #ринопластикальвів #ринопластикарівне #ринопластикалуцьк #ринопластикаужгорор #ендоскопічнасептопластика  #ринопластика #септопластика #пластиканоса #консультація #львів #лорльвів #отоларинголог #онлайнконсультація #onlineconsultation


Наше розташування

м. Львів

+38 093 4670034

dr.panchenko@gmail.com

Пн-Пт 09:00-20:00

Дізнатись більше
icon